Hanka KUNCOVÁ Realitní makléřka RE/MAX Synergy Teplice

Prodej rodinného domu Proboštov

REZERVOVÁNOHledáte pohodové bydlení  s velkým prostorem pro Vaši rodinu a bezúdržbovým pozemkem, který  je využíván k relaxi?   Pak je tato nabídka určena přímo pro Vás.

K prodeji nabízíme rodinný dům o velikosti 5+1 s garáží ve vyhledávané a klidné lokalitě Teplic v Proboštově - ulice Okružní.

Obytná plocha domu je krásných 230 m2 a plocha zahrady je 274 m2.


 
V Proboštově je veškerá občanská vybavenost včetně školy, školky lékaře, MHD, vlak, autobus a do centra Teplic je to cca 5 minut.
Jedná se o velmi klidné a příjemné místo pro bydlení v atraktivní lokalitě s bezproblémovými sousedy.


 
1. NP - vstup do domu, předsíň, nádherná plně vybavená kuchyň do tvaru L včetně vestavných spotřebičů, která je ve stylu „provence“ a také moderně zrekonstruovaná a prostorná koupelna s velkým sprchovým koutem. Dále v je v přízemí umístěna samostatná toaleta a z chodby je vstup do garáže a schodištěm se dostaneme do 2.patra.


 
2. NP – zde je prostorný a světlý obývací pokoj s francouzským oknem, který má výhled na zahradu a je zde možnost vybudování terasy s posezením. Dále je na patře samostatná ložnice a dětský pokoj.


 
3. NP – zde je umístěna technická místnost, která je nyní využívána jako prádelna a sušárna, ale není problém z této místnosti udělat další obytný pokoj. Na tomto patře je umístěno další WC a také velký pokoj, který se nyní využívá jako pokoj pro hosty a pracovna.


 
Zahrada za domem je bezúdržbová a je určena především k relaxaci a posezení s přáteli. Zakrytá pergola nabízí dostatek prostoru pro velké posezení na grilování a je zde umístěna i vířivka Jacuzza, která je součástí prodeje. Pokud není Vaše hobby údržba o trávník, tak tohle je ta správná volba.


 Cena domu je 8.600.000,-Kč

Ráda Vám tento dům představím osobně.

Kontaktujte mne telefonicky nebo na emailu a domluvíme se na prohlídce.

hana.kuncova@re-max.cz

TEL: 734 891 698

Hanka Kuncová RE/MAX Synergy


Mám zájem o PROHLÍDKU