Hanka KUNCOVÁ Realitní makléřka RE/MAX Synergy Teplice

Prodej NOVOSTAVBY 4+kk - Soběchleby - Krupka

PRODÁNO Cena    8.600.000,-Kč 

Nabízíme k prodeji perfektně řešenou novostavbu rodinného domu o dispozici 4+kk v Krupce – části Soběchleby.

Jedná se o přízemní zděný rodinný dům s celkovou zastavěnou plochou o velikosti 145 m² - vnitřní užitnou plochou o velikosti 116 m².
Perfektně řešená dispozice celého domu, která zde byla promyšlena opravdu do posledního detailu navíc zajistí každému členu rodiny své soukromí a dostatečný prostor.

Díky perfektnímu dispozičnímu řešení mají všechny obytné pokoje vstup francouzskými okny na na krytou terasu, která vybízí k relaxaci a odpočinku.V koupelně je položena velkoformátová dlažba, je zde sprchový kout, vana s led podsvícením, dvojumyvadlo a toaleta.   V domě je i druhá toaleta, která je umístěna v technické místnosti.

Podlahy v celém domě jsou z kvalitního lepeného vinylu a celý dům je bezprahový.Pozemek u domu má celkovou výměru 1532 m². Terasa před domem je ze zámkové dlažby, je zde umístěno i odpočinkové dřevěné opalovadlo a celková výměra terasy je 50 m² .
Dům se nachází se v klidné a vyhledávané lokalitě v obci Soběchleby, na konci obce s minimálním provozem, ale s výbornou dostupností jak do centra Teplic, tak do Ústí nad Labem a také bezproblémovým napojením na dálnici D8 směr Praha nebo Drážďany.


Pokud budete mít zájem o prohlídku tohoto domu, vyplňte prosím kontaktní formulář a já Vás budu co nejdříve kontaktovat.


Hana Kuncová      Tel: 734 891 698