Hanka KUNCOVÁ Realitní makléřka RE/MAX Synergy Teplice

Rodinný dům U Lanovky - Krupka

Hledáte TOP místo na bydlení, které je obklopeno přírodou....  na konci obytné zástavby..... navíc v blízkosti lanovky na Komáří Vížku.

Pak jste právě našli nabídku, která je určena přímo Vám.


PRODÁNO


Cena 6.300.000,-KčDům o dispozici 3+kk s užitnou plochou 83 m² byl dokončen v roce 2022 a je postaven z kvalitních materiálů – zdivo Ytong s 15cm zateplením, izolace stropní konstrukce s 30cm minerální vatou, střešní krytina je zde pálená taška Tondach, okna s trojsklem a šestikomorovým systémem.Dispozice domu je zde velmi prakticky řešena:
- prostorný obývací pokoj je propojený s kuchyní, která je účelná a moderně řešená
- z obývacího pokoje je vstup francouzskými dveřmi na celodenně prosluněnou terasu, která má 25 m².
- v obývacím pokoji jsou umístěna krbová kamna
- dále jsou zde 2 samostatné pokoje, koupelna s vanou i sprchovým koutem, předsíň a technická místnost, kde je umístěn elektrokotel (9kW), bojler (160 l), pračka a sušička.Velkou výhodou je zde praktický půdní prostor o velikosti 35,5 m² na uskladnění věcí.Dům je umístěn na krásném a především klidném místě, kam celý den svítí slunce, kolem je krásná příroda a Krušné hory máte za zády.Největší výhodou je zde již vybudované asfaltové parkovací stání, na které se vejdou minimálně 3 automobily a navíc je skoro bezúdržbové.


Celková zastavěná plocha je 99 m², výměra pozemku bude 495 m² (momentálně probíhá na KN jeho rozdělení) a pozemek bude ještě oplocen.Pokud máte zájem o prohlídku této nemovitosti

Kontaktujte mne - TEL: 734 891 698, EMAIL: hana.kuncova@re-max.cz

 

Budu se na Vás těšit :)

Hanka Kuncová