Hanka KUNCOVÁ Realitní makléřka RE/MAX Synergy Teplice

Jak úspěšně prodat Vaši nemovitost ?

A proč si vybrat mé služby pod značkou RE/MAX?

  • RE/MAX je největší realitní sítí s nejznámější značkou na českém realitním trhu.
  • Garantuji pro Vás vysokou kvalitu všech služeb při PRODEJI nebo PRONÁJMU Vaší nemovitosti.
  • V celé síti RE/MAX je nejširší databáze prověřených zájemců o koupi nemovitosti a unikátní párovací systém všech poptávek a nabídek.
  • Spolupráce se všemi makléři v síti RE/MAX je proto samozřejmostí.
  • Řídím se etickým kodexem, obchodními podmínkami a reklamačním řádem.
  • Úschovu kupní ceny zajišťujeme pouze v advokátních úschovách.

Jak tedy probíhá prodej nemovitosti ?


Nábor nemovitosti a stanovení reálné prodejní  ceny
Za základ úspěšné spolupráce považuji mezi klientem a mnou vzájemnou důvěru. Proto upřednostňuji nejprve osobní setkání, kde probereme veškeré Vaše představy a požadavky. Vysvětlím Vám také celý proces prodeje, společně si projdeme současnou situaci na realitním trhu a na základě toho spolu stanovíme cenu Vaší nemovitosti. Zdarma pro vás zpracuji odhad reálné tržní ceny.  


Připravím Vaši nemovitost k prodeji

S pomocí profesionálního fotografa a kameramana se postarám o to, aby Váš byt, dům nebo komerční prostor získal špičkovou prezentaci. Mezi mé služby patří rovněž Home staging, který dokáže nejen Vaše bydlení připravit pro nabídku, ale zároveň prokazatelně zrychluje dobu prodeje nemovitosti a zvyšuje její tržní cenu a atraktivitu. Kvalitně zpracovaná prezentace nemovitosti a marketingová strategie dokáže zacílit na co největší množství potencionálních zájemců.

 


Zajistím Vám prohlídky s opravdovými zájemci

Veškeré zájemce o koupi Vaší nemovitosti prověřím z hlediska intenzity zájmu a finanční situace. Výběr solidního kupujícího může předcházet prověření zájemců v registrech dlužníků. Je běžné, že z několika desítek zájemců může nemovitost ve finále financovat jen několik z nich. Proto prohlídky uskutečním pouze s vážnými zájemci a s Vaší přítomností dle domluvy.


Kompletní právní servis 

Po celou dobu prodeje se můžete spolehnout na kompletní právní servis. Tedy sepsání rezervačních smluv a složení blokovacího depozita, dále zajištění kupních smluv, které vyřizuji přes certifikovanou advokátní kancelář, advokátní úschovu peněz spolu se zajištěním plných mocí a podpisů. Zajišťuji také podání návrhu na vklad do Katastru nemovitostí a  veškeré s tím související dokumenty.

 

 


Poprodejní servis je samozřejmostí

Postarám se o to, aby byl pro Vás celý proces prodeje nemovitosti co nejsnazší. Zařídím i poprodejní servis, který spočívá zejména v předání nemovitosti, sepsání předávacího protokolu nemovitosti a přepisu veškerých energií na nového majitele.