Hanka KUNCOVÁ Realitní makléřka RE/MAX Synergy Teplice

Prodej NOVOSTAVBY ŘADOVÉHO DOMU

Cena 7.990.000,-Kč


 

Prodej NOVOSTAVBY řadového domu 

Dispozice 5+kk s garáží

 

 


Nabízíme k prodeji novostavbu řadového rodinného domu 


Ulice Habartická - Teplice - TrnovanyDispozičně se jedná o 5+kk velmi dobře dispozičně řešeného domu o celkové užitné ploše 149m².
V přízemí se nachází vstup do domu s úložným prostorem pro vestavěné skříně, garáž se vstupem do předsíně, samostatná koupelna s toaletou a sprchovým koutem a místem na pračku a sušičku. Dále je zde kuchyně propojená s obývacím pokojem, z kterého je se vstup posuvnými dveřmi na terasu a do zahrady.V patře jsou pak čtyři pokoje, z toho dva jsou zcela samostatné a ložnice je rozdělena na pokoje dva – lze tedy jeden pokoj využít jako šatnu anebo jako dva dětské pokojíčky vedle sebe. Zde na patře je velká koupelna s vanou, sprchovým koutem a toaletou.
Garáž má automatická vrata na dálkové ovládání a lze ji využít jako další skladovací prostor, neboť přímo před domem je parkovací stání pro 2 auta.

Vytápění domu je řešeno tepelným čerpadlem Vailant s teplovodním podlahovým vytápěním v celém domě. Energetická náročnost domu je třídy B a jedná se tedy o nízkonákladový dům.Zahrada je bezúdržbová s možností osazení zeleně a vytvoření tak celozelené stěny a soukromí. Zabudována retenční nádrž na dešťovou vodu pro zalévání zahrady.Dům je již zkolaudován s číslem popisným, kompletně dokončen včetně podlah, koupelen, dveří a interiéru – kromě kuchyňské linky. Nachází se v nové navazující zástavbě řadových rodinných domů v ulici Krušnohorská na Luně. Nově vzniklá ulice nese i nový název - Habartická. Jedná se o místo s výbornou občanskou vybaveností a především výbornou dostupností do centra


Pokud máte zájem o prohlídku tohoto domu kontaktujte mne:

Telefonicky - +420 734 891 698

Nebo emailem: hana.kuncova@re-max.cz