Hanka KUNCOVÁ Realitní makléřka RE/MAX Synergy Teplice

Prodej NOVOSTAVBY 4+kk Dubí - Mstišov

PRODÁNO


                          Cena 9.900.000,-KčProstorná novostavba rodinného domu o dispozici 4+kk s terasou v lokalitě Dubí - ulice Mstišovská.Jedná se o přízemní zděný rodinný dům (cihla Porotherm se zateplením) s celkovou zastavěnou podlahovou plochou 155 m², který byl dokončen a zkolaudován v roce 2022. Dům stojí na pozemku s celkovou výměrou 1418 m² a užitná plocha domu je zde 131 m².Prostorný obývací pokoj zde disponuje krbem, je spojený s kuchyní v bílém lesku, která byla dělaná na zakázku od truhláře, s vestavnými spotřebiči včetně Americké lednice. Z obývacího pokoje přímý vstup posuvnými dveřmi na prostornou terasu, která je orientována na jihozápad.Pro okenní a dveřní výplně byly zvoleny plastová okna s trojsklem v barvě antracit a zároveň jsou zde venkovní elektricky ovládané hliníkové žaluzie, které lze ovládat i přes mobilní aplikaci.
Podlahy v domě jsou řešeny kombinací dlažby a vinylu a celý dům je bez prahů. Vytápění a ohřev teplé vody zajišťuje tepelné čerpadlo vzduch/voda zn.Vailant spolu s vnitřní systémovou jednotkou a každý pokoj má svůj samostatný digitální termostat.
Vjezd na pozemek z přední části domu zajišťuje otevírací brána s pohonem na dálkové ovládání a navíc se lze na pozemek dostat i z boční strany domu, kde je manuální brána.
Z přední části domu je položena zámková dlažba s možností parkování až 3 aut.V zadní části zahrady je spousta místa a tím pádem i prostor pro další rozvoj a fantazii nových majitelů.    V přední části pozemku je navezena ornice a spodní část pozemku pod domem díky své velikosti umožní např. výstavbu garáže, zahradního domku i umístění většího bazénu.Mám zájem o prohlídku tohoto domu.

Kontaktujte mne: