Hanka KUNCOVÁ Realitní makléřka RE/MAX Synergy Teplice

Mezonetový byt 6+1 - Klíše - Ústí nad Labem

Hledáte prostorné bydlení pro vaši rodinu a nechcete se vzdát komfortu bydlení v nedalekém centru města?Zároveň chcete bydlet na klidném místě a přejete si k bytu mít i zahradu?

 


PRODÁNO
Dispozice bytu 6+1

Ve 2 patrech

Celková podlahová plocha 291 m²

 

Cena 6.500.000,-Kč


 


Mezonetový byt má celkovou podlahovou plochu 291 m² a nachází se ve 3. a 4. patře nádherné prvorepublikové vily, kde jsou pouze 2 majitelé, takže koupí tohoto bytu si kupujete v podstatě ½ domu, kde budete mít pouze jedny slušné a pohodové sousedy. Celý byt je perfektně dispozičně řešen a hned při vstupu vás uchvátí svým vzdušným prostorem.1.Patro bytu – zde se nachází rozlehlá vstupní hala, ze které se dostanete do všech dalších místností na tomto patře. V hale je také umístěna knihovna s relaxačním koutem pro čtení a vstupem na velkou prosluněnou terasu. Na terasu se dostanete jak z haly, tak i z kuchyně a koupelny. Pro letní měsíce je zde naistalována markýza a svou kávu si zde můžete vychutnávat společně s výhledem do zahrady.Koupelna ve spodním patře disponuje rohovou vanou, sprchovým koutem a dvěma umyvadly. I zde je dostatek světla a prostoru.V honosném obývacím pokoji je umístěn krb, vstup do zimní zahrady a na menší balkon, který má výhled do ulice. Dále je na patře dětský pokoj a praktická šatna s vestavěnými skříněmi.
Do 2. patra bytu se dostaneme po schodišti a najdeme zde ložnici, koupelnu s toaletou a sprchovým koutem, dále velkou místnost, která nyní slouží jako posilovna, pracovnu a místnost, která nabízí další úložný prostor a kde je umístěn nový úsporný kondenzační kotel zn.Vailant. Nad těmito pokoji je ještě skládací schodiště, kterým se dostanete na půdu.Zahrada u domu je rozdělena dohodou mezi majiteli a každý z nich má svoji přesně určenou část. Velikost zahrady Vás nebude zatěžovat její pracnou údržbou a sekáním, ale spíše vybízet k odpočinku a případnému posezení s přáteli.