Hanka KUNCOVÁ Realitní makléřka RE/MAX Synergy Teplice

Prodej NOVOSTAVBY 4+kk - Trnovany - Podviní

                                   PRODÁNO


 Chcete své rodině dopřát kvalitní, prostorné a luxusní bydlení a hledáte něco opravdu vyjímečného? Pak je tato nabídka určena přímo Vám. Nabídka novostavby nízkoenergetického rodinného domu o dispozici 4+kk, která splňuje náročné požadavky moderních technologií a nadstandardních materiálů. MODERNÍ DŮM SE ZAHRADOU A BAZÉNEM            

    CENA  15.000.000,-KčHANA KUNCOVÁ         TEL: 734 891 698         email: hana.kuncova@re-max.cz     RE/MAX Synergy 

Jedná se o přízemní zděný rodinný dům (cihla Porotherm s minerální izolací) s celkovou plochou 162 m², který byl dokončen a zkolaudován v roce 2020. Dům stojí na pozemku s celkovou výměrou 1020 m². Skládá se z předsíně (9,53 m²), technické místnosti (7,57 m²), chodby (12,95 m²), prostorného obývacího pokoje s kuchyňským koutem a jídelnou (48,05 m²), samostatné kuchyňské spíže (4,98 m²), toalety se sprchovým koutem (5,24 m²), ložnice (18,57 m²), šatny v ložnici (10m²), koupelny v ložnici s vanou pro dvě osoby, sprchovým koutem a toaletou (12,77 m²) a 2 pokojů (14,76 m² a 17,15 m²). 

Prostorný obývací pokoj zde disponuje zděným krbem, je spojený s kuchyní v bílém lesku, která byla dělaná na zakázku, s vestavnými spotřebiči a kvalitní pracovní deskou z masivního dřeva. Z obývacího pokoje je také přímý vstup posuvnými dveřmi na krytou terasu (24m²), která je orientována na východ a tak si můžete každé ráno vychutnat kávu i s prvními slunečnými paprsky s výhledem do zahrady.
Perfektně řešená dispozice celého domu, která zde byla promyšlena opravdu do posledního detailu navíc zajistí každému členu rodiny své soukromí a dostatečný prostor. 

Na podlahách v celém domě je položena velkoformátová dlažba ve vysokém lesku a celý dům je bez prahů. Vytápění, chlazení a ohřev teplé vody zajišťuje tepelné čerpadlo vzduch/voda NIBE spolu s vnitřní systémovou jednotkou NIBE. Teplo je distribuováno pomocí teplovodního podlahového vytápění po celém domě s regulací na termostatech.

Technickou místnost lze využít i jako prádelnu se sušárnou, navíc je zde i praktický odtokový kanálek. 
Alarm a chytré řízení celé domácnosti pomocí telefonu či tabletu je řešeno technologií od Jablotronu a je zde i příprava na kamerový systém. Stěny jsou řešeny sádrovými omítkami a ve všech místnostech jsou snížené stropy sádrokartonovými podhledy s integrovanými stropními svítidly.

 
Vjezd na pozemek zajišťuje samonosná posuvná brána s pohonem na dálkové ovládání.
V zadní části zahrady je spousta místa a tím pádem i prostor pro další rozvoj a fantazii nových majitelů, pozemek je srovnán do roviny. Aktuálně je zde bazén o rozměrech 5x3x1,5m, kde je provedeno vnitřní lemování a příprava na dlažbu.


CELKOVÁ VÝMĚRA POZEMKU JE 1020 m².

  

Dům se nachází se v klidné a vyhledávané lokalitě v obci Podviní - Trnovany s minimálním provozem a pohodovými sousedy. Dojezdová vzdálenost do centra Litoměřic pouhých 5 minut, kde je výborné napojení na dálnici D8 směr Praha, Ústí nad Labem.