HANA KUNCOVÁ REMAX Synergy - Využijte nyní konzultace ZDARMA

MENU

Nemovitosti

Kompletní nabídku nemovitostí naleznete zde


   NOVINKY K PRODEJI - PRONÁJMU


Prodej bytu 4+1 Terezín

Nabízíme k prodeji byt v osobním vlastnictví o velikosti 4+1 – 142 m 2 v Terezíně – ulice Fučíkova.Naproti bytu je také dětské hřiště a výhodou je pěší dostupnost na náměstí, kde jsou kavárny, restaurace a obchody. Do Litoměřic se autem dostanete do 5 minut a do Prahy za 35 minut.

PROHLÉDNOUT

Prodej bytu 3+1+L Arbesova

Nabízíme k prodeji velmi prostorný a zrekonstruovaný byt 3+1+L o velikosti 75m² v družstevním vlastnictví (SBD MÍR), který se nachází v 3. patře revitalizovaného panelového domu s výtahem, v Teplicích – Trnovanech – ulice Arbesova.

PRODÁNO

Prodej bytu 2+kk - Prosetice

Nabízíme k prodeji družstevní byt o dispozici 2+kk - 48 m2 v lokalitě Prosetice v Teplicích. Byt je umístěn ve 3. patře revitalizovaného panelového domu, včetně zateplení, plastových oken, nových výtahů, sklepů a společných prostor v domě - bytové družstvo OSBD Teplice.

PROHLÉDNOUT

Prodej bytu 1+1 Modlany

Nabízíme prodej bytu v osobním vlastnictví o velikosti 1+1 – 39 m2, který se nachází v domě o 5ti bytových jednotkách v obci Modlany. Jedná se o klidnou lokalitu a přitom výbornou dostupnost do centra Teplic.

PROHLÉDNOUTProdej rodinného domu Lahošť

Nabízíme k prodeji dvougenerační rodinný dům – vilu s velkou zahradou, garáží a kůlnami ve vyhledávané lokalitě - obci Lahošť.
Dům je ve standartním a velmi dobře udržovaném stavu, s možností okamžitého nastěhování a postupné rekonstrukce dle vlastních představ.

PROHLÉDNOUT


Prodej bytu 2+kk Alejní - Teplice

Nabízíme družstevní byt (SBD Mír) o dispozici 2+kk v 5.patře panelového domu přímo v centru města – v Alejní ulici. Byt je slunný a má velkou zasklenou lodžii přes celý byt a nabízí místo k relaxaci a odpočinku.

PRODÁNO


Prodej rodinného domu SRBICE

Nabízíme k prodeji útulný rodinný dům ve vyhledávané lokalitě Staré Srbice.
Cihlová novostavba rodinného domu je o dispozici 3+kk, kde zastavěná plocha s terasou a parkovacím stání je 197 m2 a obytná plocha domu činí 83 m2. Celková výměra pozemku se zastavěnou plochou domu je 542 m2.

 

PRODÁNO

Prodej zahrady 438 m² - Proboštov

Nabízíme k prodeji slunečnou zahradu ve velmi oblíbené a dobře dostupné lokalitě – v Proboštově. Pozemek o celkové výměře 438 m² je rovinatý a je v osobním vlastnictví. Celý pozemek je nově oplocený s velkou bránou pro snadné zajíždění na zahradu a k zaparkování.

PRODÁNO


Prodej domu Mstišov - Dubí

Hledáte prostorný dům pro velkou rodinu na klidném místě v blízkosti lesů a přírody? Pak je tato nabídka určena právě pro Vás.
Ve výhradním zastoupení majitele nabízíme k prodeji velký rodinný dům ve stavu hrubé stavby na nádherném místě ve Mstišově – ulice Podkrušnohorská.

PROHLÉDNOUT

Prodej bytu 3+1           U Hadích lázní 

Nabízíme k prodeji byt v osobním vlastnictví o velikosti 3+1 - 53 m2. Byt se nachází v 1.NP (přízemí cihlové vily v perfektním stavu) přímo naproti Šanovskému parku - nejlepší lokalitě lázeňského města Teplice v ulici U Hadích Lázní. Byt je vhodný k okamžitému nastěhování nebo vzhledem k jeho poloze jako investice. 

PROHLÉDNOUT

Prodej chatky se zahradou Hloubětín

Nabízíme k prodeji podsklepenou patrovou chatu v osobním vlastnictví s číslem evidenčním. Chata má celkovou užitnou plochou cca 46 m2 a oplocenou zahradu také v osobním vlastnictví o výměře 284 m2, která se nachází v žádané zahrádkářské osadě Bažantnice v Praze 9 - Hloubětíně.

PRODÁNO


Prodej bytu 4+1+L - Janáčkova Teplice

Nabízíme k prodeji velmi prostorný a zrekonstruovaný byt 4+1+L o velikosti 101m² v družstevním vlastnictví (BD Trnovany), který se nachází v 7. patře revitalizovaného panelového domu s výtahem, v Teplicích – Trnovanech – ulice Janáčkova.

PRODÁNO


Prodej dvougeneračního domu Krupka - Bohosudov

Nabízíme krásný dvougenerační rodinný dům ve vyhledávané lokalitě Krupce - Bohosudově. Jedná se 2 samostatné domy ve výborném technickém stavu s krásnou velkou zahradou. Oba domy mají každý samostatný vstup a jsou vhodné jak pro vícegenerační bydlení, kde bude mít každý dostatečné soukromí, tak i jako investice na pronájem o které je pořád velký zájem.

 

PRODÁNO


Prodej bytu 3+1 - Jana Koziny -Teplice

Nabízíme k prodeji družstevní byt ve správě BD Trnovany o velikosti 3 + 1 v  ulici Jana Koziny v Teplicích.
Byt prošel před rokem kompletní zdařilou a nákladnou rekonstrukcí.

PRODÁNO

Pronájem obchodních prostor Krupka

Nabízíme do pronájmu výrobní prostory v Krupce - Bohosudově přímo na frekventované ulici se vstupem přímo z ulice.Prostor o velikosti 73m2 se nachází v přízemí cihlového domu a je zkolaudován jako výrobna potravin.

PROHLÉDNOUT


Prodej bytu 2+kk Doubravická 

Nabízíme k prodeji družstevní byt (SBD Mír) o velikosti 2+kk ve vyhledávané a klidné lokalitě s krásným výhledem přímo na Doubravku.

PRODÁNO

Prodej bytu 2+1 - Řetenice

Nabízíme k prodeji slunný družstevní byt (SBD Krušnohor) o velikosti 2+1 - 53m², v klidné a vyhledávané lokalitě města Teplice části Řetenice. Byt se nachází ve 2. nadzemním podlaží a prošel kompletní rekonstrukcí.

PRODÁNO

Pronájem bytu 2+1+L - Duchcov

Nabízíme k pronájmu byt v osobním vlastnictví o velikosti 2+1+L – 53m2 v Duchcově – ulice Tyršova. Byt se nachází ve 3. patře (4.NP) a je po rekonstrukci. 

PRONAJATO


Prodej BYTU 3+1 se zahradou, bazénem a zahradní chatkou - Povrly

Hledáte klidné místo pro bydlení v příjemném a krásném prostředí s vlastní zahradou, na které je jako bonus vyhřívaný bazén a také zahradní chatka s krbem připravená na přespání třeba pro Vaše návštěvy?
Pak je tato nabídka určena právě pro Vás.

PRODÁNO


Prodej bytu 4+1+L - Prosetice

Nabízíme k prodeji družstevní byt 4+1+L o podlahové ploše 75 m2 ve 3. NP revitalizovaného panelového domu v Teplicích, městská část Prosetice – ulice Prosetická.

PRODÁNO


Prodej rodinného domu Křemýž

Nabízíme rodinný dům v Křemýži, jedná se o velmi klidnou lokalitu s výbornou dostupní do centra Teplic (10minut).

PRODÁNO


Rodinný dům Krupka - Unčín

Dům je ve velmi klidné a vyhledávané lokalitě s kompletní občanskou vybaveností a výbornou dostupností jak do Teplic, tak i Ústí nad Labem.

PRODÁNO


Prodej rodinného domu s garáží a bazénem Krupka - Unčín

Nabízíme k prodeji rodinný dům o velikosti 4+1 ve velmi klidné a vyhledávané lokalitě s kompletní občanskou vybaveností a výbornou dostupností jak do Teplic, tak i Ústí nad Labem.

Domluvte si prohlídku :)


Prodej bytu 2+1 Teplice - centrum

Nabízíme k prodeji spoluvlastnický podíl na bytové jednotce 2+1- 85m2 v ul. Čs. dobrovolců.

PROHLÉDNOUT

Pronájem bytu 1+1 Teplice - ulice U nádraží

Nabízíme k dlouhodobému pronájmu byt o velikosti 1+1 45m² v ulici U nádraží. 

PRONAJATO

Prodej rodinného domu Proboštov

Nabízíme k prodeji rodinný dům ve vyhledávané lokalitě Proboštov – hned vedle lesoparku.

PRODÁNO


Prodej bytu 2+1  Duchcov

Nabízíme k prodeji byt v osobním vlastnictví o velikosti 2+1+L – 53m2 v Duchcově – ulice Tyršova.

PRODÁNO

Pronájem obchodních prostor Teplice - Řetenice

Nabízíme k pronájmu obchodní prostory v Řetenicích - Libušina ulice. Prodejna je v přízemí a má dvě velké výlohy orientované na frekventovanou ulici.

PROHLÉDNOUT

Prodej domu Krupka-Bohosudov

Nabízíme k prodeji rodinný dům se dvěma bytovými jednotkami a komerčním prostorem v Krupce - Bohosudově.

PRODÁNO


Prodej bytu 3+1+L Teplice - V Závětří

Nabízíme k prodeji družstevní byt ( SBD Mír) v jedné z nejvyhledávanějších lokalit Teplic – V Závětří.

PRODÁNO

Prodej bytu 5+1 s garsonierou Šanov - Teplice

Nabízíme ke koupi byty v podílovém vlastnictví a 30% podíl na společných částech krásného a ojedinělého domu v nejvyhledávanější lokalitě v Teplicích.

PROHLÉDNOUT

Prodej bytu 3+1 Teplice - Trnovany

Nabízíme ke koupi družstevní byt 3+1+L - 80 m2, v 2.NP revitalizovaného panelového domu s výtahem v Teplicích - ulice Fügnerova

PRODÁNO


Prodej činžovního domu Teplice

Nabízíme k prodeji činžovní dům v srdci lázeňského centra města Teplice.​ Činžovní dům má 3.NP a je ve standardním stavu, připravený pro případnou rekonstrukci.

REZERVOVÁNO

Prodej pozemků KRUPKA

Nabízíme k prodeji pozemky o celkové výměře 11200m² v Krupce, části Maršov vhodné na vybudování Zahrádkářské kolonie.

PROHLÉDNOUT

Prodej komerčního objektu Teplice

Nabízíme k prodeji komerční, obchodní a skladový areál v Teplicích – Mánesovo náměstí. Objekt je ideálně umístěn v centru Teplic.

PROHLÉDNOUT