Hanka KUNCOVÁ Realitní makléřka RE/MAX Synergy Teplice

Nemovitosti

Kompletní nabídku nemovitostí naleznete zde


   NOVINKY K PRODEJI - PRONÁJMUStavební POZEMKY 

Újezdeček

PROHLÉDNOUT

PRONÁJEM rodinného domu

Kostomlaty pod Milešovkou

PROHLÉDNOUT

PRODEJ   Byt 3+1+L

Skalka - Ústí n/L

PRODÁNO

Stavební POZEMKY

Dubí - Bystřice

PROHLÉDNOUT

Stavební POZEMKY

Hrobčice - Mirošovice

PRODÁNO


Prodej řadového domu 3+kk - Teplice

Nabízíme na prodej řadový dvoupatrový rodinný dům 3+kk se zahradou v nejvyhledávanější a nejklidnější lokalitě Teplic na Bílé cestě v Jugoslávské ulici.
Dům prošel kompletní a nákladnou rekonstrukcí se změnou původní dispozice.

PRODÁNO


Prodej bytu 2+kk - Slovenská - Teplice

Nabízíme k prodeji družstevní byt (SBD Mír) o velikosti 2+kk s prostornou lodžií v jedné z nejhezčích a nejklidnějších lokalit Teplic - na Bílé cestě - v ulici Slovenská. Byt se nachází ve 2.patře pouze 3 patrového domu.
Sestává se z vstupní předsíně, komory, koupelny se sprchovým koutem a toaletou, obývacím pokojem, který je propojen s kuchyní a samostatné ložnice. Velkým bonusem je také velká lodžie přes oba pokoje s nádherným výhledem do vzrostlé zeleně.

PRODÁNO

Prodej bytu 1+1 - Střekov - Ústí nad Labem

Nabízíme k prodeji byt v osobním vlastnictví o velikosti 1+1 a podlahové ploše 36 m2 v 5.NP revitalizovaného panelového domu. Byt se nachází ve vyhledávané lokalitě městské části Střekov v Ústí nad Labem – ulice Tolstého. Bytová jednotka se sestává z předsíně, rekonstruované koupelny, která je vyzděná, kuchyně a jednoho pokoje. 

PRODÁNO

Prodej garáže 20 m², Teplice

Nabízíme k prodeji garáž v osobním vlastnictví v Teplicích - Řetenicích. Cihlová garáž má výměru 20 m2 a nachází se v řadové zástavbě garážových bloků z ulice Bratislavská a disponuje číslem evidenčním.
Vhodná je jak ke garážování auta, jako sklad nebo investice k následnému pronájmu. Příjezdová cesta je zajištěná po zpevněné komunikaci.
Garáž je ihned volná.

PROHLÉDNOUT


Prodej chaty se zahradou - Krupka

Nabízíme k prodeji zděnou chatu s číslem evidenčním v Krupce – kolonie Třešňovka. Chata byla kompletně zrekonstruovaná v r.2020.
Jsou zde nové rozvody elektřiny a odpadů, nová střecha (zelená šindel), zateplení chaty, plovoucí podlahy, dlažba, plastová okna se zamřížováním, sádrokartonové podhledy, nová kuchyňská linka a koupelna.

PRODÁNO


Prodej domu V Kamenickém Šenově

Nabízíme k prodeji velkolepý rodinný dům v půvabné krajině pískovcových a čedičových útvarů na rozhraní chráněných krajinných oblastí Českého středohoří a Lužických hor, nedaleko vyhledávané turistické lokality Panské Skály - v Kamenickém Šenově.Dům má celkovou užitnou plochu 450 m2 ve dvou podlažích.Samotný dům vás zaujme svým charakterem a velkorysostí obytných místností, ale také rozmanitostí, kterou nabízí a zajisté vás celý interiér okouzlí. V ložnici je např. zachován původní dřevěný skládaný strop a v jednom z pokojů velká kachlová kamna.

 

PRODÁNO


PRODÁNO

Prodej rodinného domu Drahelčice

Nabízíme k prodeji prostorný, promyšleně řešený dům pro pohodlné rodinné bydlení o dispozici 4+kk s garáží v Drahelčicích (Praha- západ).Celková plocha pozemku je 439 m2, užitná plocha zahrady je 353 m2. Pozemek je oplocen dřevěným plotem a zahrada skoro bezúdržbová.


Prodej rodinného domu Proboštov

Nabízíme rodinný dům o velikosti 5+1 s garáží ve vyhledávané a klidné lokalitě Teplic v Proboštově. Pokud hledáte pohodové bydlení s velkým prostorem a bezúdržbovým pozemkem, je tato nabídka určena přímo Vám.

PRODÁNO

Prodej bytu 3+1 v osobním vlastnictví, Teplice

Nabízíme byt 3+1 v osobním vlastnictví o podlahové ploše 77 m2 na Duchcovské ulici v Teplicích, který se nachází v 2.patře cihlového bytového domu.
Byt je velmi zajímavě dispozičně řešen a je připraven k rekonstrukci či ke změně dispozice dle nových majitelů.

PRODÁNO

Byt 2+1+L - Maršovská Teplice

Nabízíme k prodeji byt 2+1+L o velikosti 56m² v družstevním vlastnictví (SBD MÍR), který se nachází v 13. patře revitalizovaného panelového domu s dvěma výtahy, v Teplicích – ulice Maršovská.

PRODÁNO

Prodej bytu 1+1 - Krupka Maršov

Nabízíme k prodeji byt o velikosti 1+1 a výměře 36 m2 v Krupce – části Maršov, ulice Jabloňová. Byt se nachází v 3.NP panelového domu s výtahem v Krupce na spodním sídlišti. Vhodný i na invenstici.

PROHLÉDNOUT


Prodej novostavby 4+kk Trnovany - Podviní

Nabízíme perfektně řešenou novostavbu nízkoenergetického rodinného domu o dispozici 4+kk, která splňuje náročné požadavky moderních technologií a nadstandardních materiálů.

Jedná se o přízemní zděný rodinný dům s celkovou plochou 162 m², který byl dokončen a zkolaudován v roce 2020. Dům stojí na pozemku s celkovou výměrou 1020 m².

PRODÁNO


Prodej domu Bystřany

Nabízíme k prodeji patrový řadový rodinný dům o dispozici 3+1 ve velmi žádané a klidné lokalitě u Teplic – obec Bystřany. Cihlový dům s obytnou plochou 154 m2, nabízí čtyři pokoje a samostatnou kuchyň. K domu také náleží zděná garáž, která je umístěna pouze 30 metrů od domu.
Dům je velice udržovaný a vhodný jak k okamžitému nastěhování, tak je zde i možnost rekonstrukce dle představ nových majitelů.

PRODÁNO

Prodej bytu 1+1 - Nová Ves, Teplice

Nabízíme k prodeji družstevní byt (SBD MÍR) o velikosti 1+1 ve 3.patře panelového domu s výtahem, který se nachází ve vyhledávané lokalitě Teplic na Nové Vsi – ulice Javorová.
Dispozice bytu se skládá z předsíně, obývacího pokoje, který je spojený s kuchyní a je zde kuchyňská linka včetně spotřebičů, dále ložnice, menší šatny a zrekonstruované koupelny se sprchovým koutem. Celková výměra bytu je 43 m2.

PROHLÉDNOUT

Pronájem výrobních prostor a skladovacích prostor Teplice

Nabízíme k pronájmu komerční, obchodní a skladový areál v Teplicích – Mánesovo náměstí - bývalý areál Kerstavu. Objekt je ideálně umístěn v centru Teplic. Celková výměra areálu je 2724 m2. Součástí areálu je cihlová podsklepená budova o zastavěné ploše 316 m2 a 3 podlažích, kde užitná plocha budovy je 515 m2.

PROHLÉDNOUT


Prodej bytu 3+1+L Trnovanská-Teplice

Nabízíme zprostředkování prodeje bytu 3+1+L v družstevním vlastnictví (SBD Mír) ve vyhledávané lokalitě na Šanově - ulice Trnovanská.
Slunný byt o velikosti 3+1+L o celkové výměře 71m2 se nachází v 5.NP revitalizovaného panelového domu.

PRODÁNO

Prodej bytu 2+1 Duchcovská ulice-Teplice

Nabízíme prodej družstevního podílu (Podkrušnohorské bytové družstvo) o velikosti 2+1 – 52 m², v klidné a vyhledávané lokalitě města Teplice části Řetenice. Byt se nachází ve 2. nadzemním podlaží a prošel částečnou rekonstrukcí.

PRODÁNO

Prodej bytu 4+1+L Májová ulice-Teplice

Nabízíme k prodeji byt po celkové rekonstrukci o velikosti 4+1 s balkonem v družstevním vlastnictví (SBD MÍR). Byt se nachází v 2. patře revitalizovaného panelového domu s výtahem, v Teplicích – ulice Májová.

PRODÁNO

Prodej bytu 2+kk Doubravická - Teplice

Nabízíme k prodeji družstevní byt (SBD Mír) o velikosti 2+kk ve vyhledávané a klidné lokalitě s krásným výhledem přímo na Doubravku. Slunný družstevní byt o výměře 40 m2 se nachází v 4. patře (5.NP) revitalizovaného panelového domu, v ulici Doubravická – sídliště V Závětří.

PRODÁNO


Prodej bytu 4+1 Terezín

Nabízíme k prodeji byt v osobním vlastnictví o velikosti 4+1 – 142 m 2 v Terezíně – ulice Fučíkova.Naproti bytu je také dětské hřiště a výhodou je pěší dostupnost na náměstí, kde jsou kavárny, restaurace a obchody. Do Litoměřic se autem dostanete do 5 minut a do Prahy za 35 minut.

PRODÁNO

Prodej bytu 3+1+L Arbesova

Nabízíme k prodeji velmi prostorný a zrekonstruovaný byt 3+1+L o velikosti 75m² v družstevním vlastnictví (SBD MÍR), který se nachází v 3. patře revitalizovaného panelového domu s výtahem, v Teplicích – Trnovanech – ulice Arbesova.

PRODÁNO

Prodej bytu 2+kk - Prosetice

Nabízíme k prodeji družstevní byt o dispozici 2+kk - 48 m2 v lokalitě Prosetice v Teplicích. Byt je umístěn ve 3. patře revitalizovaného panelového domu, včetně zateplení, plastových oken, nových výtahů, sklepů a společných prostor v domě - bytové družstvo OSBD Teplice.

PRODÁNO

Prodej bytu 1+1 Modlany

Nabízíme prodej bytu v osobním vlastnictví o velikosti 1+1 – 39 m2, který se nachází v domě o 5ti bytových jednotkách v obci Modlany. Jedná se o klidnou lokalitu a přitom výbornou dostupnost do centra Teplic.

PRODÁNOProdej rodinného domu Lahošť

Nabízíme k prodeji dvougenerační rodinný dům – vilu s velkou zahradou, garáží a kůlnami ve vyhledávané lokalitě - obci Lahošť.
Dům je ve standartním a velmi dobře udržovaném stavu, s možností okamžitého nastěhování a postupné rekonstrukce dle vlastních představ.

PRODÁNO


Prodej bytu 2+kk Alejní - Teplice

Nabízíme družstevní byt (SBD Mír) o dispozici 2+kk v 5.patře panelového domu přímo v centru města – v Alejní ulici. Byt je slunný a má velkou zasklenou lodžii přes celý byt a nabízí místo k relaxaci a odpočinku.

PRODÁNO


Prodej rodinného domu SRBICE

Nabízíme k prodeji útulný rodinný dům ve vyhledávané lokalitě Staré Srbice.
Cihlová novostavba rodinného domu je o dispozici 3+kk, kde zastavěná plocha s terasou a parkovacím stání je 197 m2 a obytná plocha domu činí 83 m2. Celková výměra pozemku se zastavěnou plochou domu je 542 m2.

 

PRODÁNO

Prodej zahrady 438 m² - Proboštov

Nabízíme k prodeji slunečnou zahradu ve velmi oblíbené a dobře dostupné lokalitě – v Proboštově. Pozemek o celkové výměře 438 m² je rovinatý a je v osobním vlastnictví. Celý pozemek je nově oplocený s velkou bránou pro snadné zajíždění na zahradu a k zaparkování.

PRODÁNO


Prodej domu Mstišov - Dubí

Hledáte prostorný dům pro velkou rodinu na klidném místě v blízkosti lesů a přírody? Pak je tato nabídka určena právě pro Vás.
Ve výhradním zastoupení majitele nabízíme k prodeji velký rodinný dům ve stavu hrubé stavby na nádherném místě ve Mstišově – ulice Podkrušnohorská.

PROHLÉDNOUT

Prodej bytu 3+1           U Hadích lázní 

Nabízíme k prodeji byt v osobním vlastnictví o velikosti 3+1 - 53 m2. Byt se nachází v 1.NP (přízemí cihlové vily v perfektním stavu) přímo naproti Šanovskému parku - nejlepší lokalitě lázeňského města Teplice v ulici U Hadích Lázní. Byt je vhodný k okamžitému nastěhování nebo vzhledem k jeho poloze jako investice. 

PROHLÉDNOUT

Prodej chatky se zahradou Hloubětín

Nabízíme k prodeji podsklepenou patrovou chatu v osobním vlastnictví s číslem evidenčním. Chata má celkovou užitnou plochou cca 46 m2 a oplocenou zahradu také v osobním vlastnictví o výměře 284 m2, která se nachází v žádané zahrádkářské osadě Bažantnice v Praze 9 - Hloubětíně.

PRODÁNO


Prodej bytu 4+1+L - Janáčkova Teplice

Nabízíme k prodeji velmi prostorný a zrekonstruovaný byt 4+1+L o velikosti 101m² v družstevním vlastnictví (BD Trnovany), který se nachází v 7. patře revitalizovaného panelového domu s výtahem, v Teplicích – Trnovanech – ulice Janáčkova.

PRODÁNO


Prodej dvougeneračního domu Krupka - Bohosudov

Nabízíme krásný dvougenerační rodinný dům ve vyhledávané lokalitě Krupce - Bohosudově. Jedná se 2 samostatné domy ve výborném technickém stavu s krásnou velkou zahradou. Oba domy mají každý samostatný vstup a jsou vhodné jak pro vícegenerační bydlení, kde bude mít každý dostatečné soukromí, tak i jako investice na pronájem o které je pořád velký zájem.

 

PRODÁNO


Prodej bytu 3+1 - Jana Koziny -Teplice

Nabízíme k prodeji družstevní byt ve správě BD Trnovany o velikosti 3 + 1 v  ulici Jana Koziny v Teplicích.
Byt prošel před rokem kompletní zdařilou a nákladnou rekonstrukcí.

PRODÁNO

Pronájem obchodních prostor Krupka

Nabízíme do pronájmu výrobní prostory v Krupce - Bohosudově přímo na frekventované ulici se vstupem přímo z ulice.Prostor o velikosti 73m2 se nachází v přízemí cihlového domu a je zkolaudován jako výrobna potravin.

PROHLÉDNOUT


Prodej bytu 2+kk Doubravická 

Nabízíme k prodeji družstevní byt (SBD Mír) o velikosti 2+kk ve vyhledávané a klidné lokalitě s krásným výhledem přímo na Doubravku.

PRODÁNO

Prodej bytu 2+1 - Řetenice

Nabízíme k prodeji slunný družstevní byt (SBD Krušnohor) o velikosti 2+1 - 53m², v klidné a vyhledávané lokalitě města Teplice části Řetenice. Byt se nachází ve 2. nadzemním podlaží a prošel kompletní rekonstrukcí.

PRODÁNO

Pronájem bytu 2+1+L - Duchcov

Nabízíme k pronájmu byt v osobním vlastnictví o velikosti 2+1+L – 53m2 v Duchcově – ulice Tyršova. Byt se nachází ve 3. patře (4.NP) a je po rekonstrukci. 

PRONAJATO


Prodej BYTU 3+1 se zahradou, bazénem a zahradní chatkou - Povrly

Hledáte klidné místo pro bydlení v příjemném a krásném prostředí s vlastní zahradou, na které je jako bonus vyhřívaný bazén a také zahradní chatka s krbem připravená na přespání třeba pro Vaše návštěvy?
Pak je tato nabídka určena právě pro Vás.

PRODÁNO


Prodej bytu 4+1+L - Prosetice

Nabízíme k prodeji družstevní byt 4+1+L o podlahové ploše 75 m2 ve 3. NP revitalizovaného panelového domu v Teplicích, městská část Prosetice – ulice Prosetická.

PRODÁNO


Prodej rodinného domu Křemýž

Nabízíme rodinný dům v Křemýži, jedná se o velmi klidnou lokalitu s výbornou dostupní do centra Teplic (10minut).

PRODÁNO


Rodinný dům Krupka - Unčín

Dům je ve velmi klidné a vyhledávané lokalitě s kompletní občanskou vybaveností a výbornou dostupností jak do Teplic, tak i Ústí nad Labem.

PRODÁNO


Prodej bytu 2+1 Teplice - centrum

Nabízíme k prodeji spoluvlastnický podíl na bytové jednotce 2+1- 85m2 v ul. Čs. dobrovolců.

PROHLÉDNOUT

Pronájem bytu 1+1 Teplice - ulice U nádraží

Nabízíme k dlouhodobému pronájmu byt o velikosti 1+1 45m² v ulici U nádraží. 

PRONAJATO

Prodej rodinného domu Proboštov

Nabízíme k prodeji rodinný dům ve vyhledávané lokalitě Proboštov – hned vedle lesoparku.

PRODÁNO


Prodej bytu 2+1  Duchcov

Nabízíme k prodeji byt v osobním vlastnictví o velikosti 2+1+L – 53m2 v Duchcově – ulice Tyršova.

PRODÁNO

Pronájem obchodních prostor Teplice - Řetenice

Nabízíme k pronájmu obchodní prostory v Řetenicích - Libušina ulice. Prodejna je v přízemí a má dvě velké výlohy orientované na frekventovanou ulici.

PROHLÉDNOUT

Prodej domu Krupka-Bohosudov

Nabízíme k prodeji rodinný dům se dvěma bytovými jednotkami a komerčním prostorem v Krupce - Bohosudově.

PRODÁNO


Prodej bytu 3+1+L Teplice - V Závětří

Nabízíme k prodeji družstevní byt ( SBD Mír) v jedné z nejvyhledávanějších lokalit Teplic – V Závětří.

PRODÁNO

Prodej bytu 5+1 s garsonierou Šanov - Teplice

Nabízíme ke koupi byty v podílovém vlastnictví a 30% podíl na společných částech krásného a ojedinělého domu v nejvyhledávanější lokalitě v Teplicích.

PROHLÉDNOUT

Prodej bytu 3+1 Teplice - Trnovany

Nabízíme ke koupi družstevní byt 3+1+L - 80 m2, v 2.NP revitalizovaného panelového domu s výtahem v Teplicích - ulice Fügnerova

PRODÁNO