Hanka KUNCOVÁ Realitní makléřka RE/MAX Synergy Teplice

Rodinný dům 4+kk Drahelčice - Rudná - Praha - západ

                          PRODÁNO


 

Rodinný dům s garáží v obci Drahlečice - Praha západ
Dispozice 4+kk - 124 m2  - Pozemek 439 m2

 


Cena 14.600.000,-Kč


 

 


Jedná se o polovinu dvojdomu se samostatným číslem popisným v projektu „Na Malé Růži“, umístěn na začátku ulice Husova v Drahelčicích. Dům byl postaven v r. 2015 z kvalitních materiálů a také jeho interiér má nadstandardní provedení. Domy jsou od sebe odděleny a je zde v každém případě zachováno soukromí jejich obyvatel.1.NP – Vstup do domu, předsíň, toaleta, technická místnost, vstup do garáže, dále do obývacího pokoje, který je propojen s kuchyní a jídelnou. Kvalitní designová kuchyňská linka je na míru od firmy Hanák včetně vestavných spotřebičů Whirlpool s šestým smyslem, digestoř a dřez jsou kvalitní zn.Franke. Obývací pokoj je prostorný, je z něj přímý vstup na terasu s orientací na jihovýchod, kterou jistě využijete k příjemnému venkovnímu stolování a grilování s přáteli.
U tohoto domu oceníte především praktické využití prostoru v moderním provedení a příjemnou světlost, které vytváří to nejdůležitější - pocit domova.


 2.NP – V druhém patře se nachází 3 samostatné pokoje. Ložnice s praktickou šatnou a koupelnou, kde je sprchový kout a toaleta. Dále dva dětské pokoje, které jsou orientovány do zahrady a samostatná koupelna s vanou a toaletou. Zde je také vstup na pochozí půdu, kterou jistě využijete pro uskladnění věcí, nebo i možnosti vybudování další obytné místnosti.Dům je napojen na veškeré inženýrské sítě (elektřina, vodovod, kanalizace).


Vytápění je řešeno kombinovaným plynovým kondenzačním kotlem Vaillant se zásobníkem na teplou vodu. Energetický štítek B (úsporná budova).


Garáž je možné využít také jako další úložný prostor, na parkovací stání před domem se bez problémů vejdou i tři auta.


 


 

Pro domluvení termínu prohlídky tohoto domu mne prosím kontaktujte:

Tel: 734 891 698

email: hana.kuncova@re-max.cz


Bydlení v Drahelčicích nabízí pohodu, klid, možnost zajít si do přírody a zároveň díky umístění obce máte Prahu na dosah. V obci je od září 2021 nová Mateřská školka, také soukromá školka, dvě dětská hřiště, obec organizuje různá kulturní vyžití a plánuje se taktéž výstavba Základní školy. Přes Rudnou a Drahelčice také vede cyklostezka až do rekreační oblasti Křivoklátské lesy a údolí Kačáku.


Veškerá občanská vybavenost je v obci Rudná u Prahy, která je v docházkové vzdálenosti od Drahelčic. Je zde skvělé spojení do Prahy, kam se dostanete za cca 10 minut díky blízkosti dálnice D5. Dopravní spojení zde obstarává také příměstský autobus.

 

Více o obci Drahelčice zde: