Hanka KUNCOVÁ Realitní makléřka RE/MAX Synergy Teplice

Rodinný dům v Bystřanech

Cena nemovitosti  10.900.000,-KčVelký rodinný dům ve vyhledávané a klidné lokalitě v Bystřanech u Teplic - ulice Havlíčkova.
Dispozice domu je pojata opravdu velkoryse a je vhodná jak pro velkou rodinu, tak i jako vícegenerační bydlení.1.NP – vstup do domu, zádveří, předsíň s toaletou, vstup nádhernými vitrážovými dveřmi do kuchyně s jídelnou a prostorného obývacího pokoje s krbem. Kuchyně je včetně spotřebičů zn.Miele. včetně vestavného kávovaru. Zde je také vstup na zastřešenou pergolu pro chvíle s rodinou nebo přáteli a její zastínění je navíc ze stran vyřešeno elektricky ovládanými žaluziemi.2.NP – zde jsou tři ložnice a velká koupelna s toaletou a vanou. V mezipatře prostor pro odpočinkový a čtecí koutek.3.NP – v podkroví je malý samostatný byt - ložnice, menší kuchyně a koupelna se sprchovým koutem a toaletou.V suterénu domu je sauna se sprchovým koutem, posilovna, prádelna a především spousta úložného prostoru. Vytápění domu je řešeno kondenzačním plynovým kotlem, který je též umístěn v suterénu.


Dům prošel v minulosti kompletní rekonstrukcí včetně nových rozvodů elektřiny, vody, odpadů, fasády domu a střechy. Ve všech místnostech v celém domě je na podlaze položena praktická dlažba.

Na všech oknech centrálně i samostatně ovládané venkovní rolety a všude v domě je umístěna klimatizace. V pergole u domu a zahradní místnosti, kde je další krb jsou elektrické venkovní žaluzie a samozřejmostí je zde i napojení PCO od Jablotronu.Bazén je zastřešený a díky jeho umístění nabízí i dokonalé soukromí k relaxaci a odpočinku.


U domu je dvojgaráž s dílnou a další parkovací místa jsou přímo před garáží – což je také velkou výhodou. Z druhé strany je venkovní pergola s grilem a v podkroví je další menší byt s ložnicí, kuchyní a koupelnou.Celý dům je velmi světlý a nabídne budoucím majitelům příjemné a prostorné bydlení přímo pod Doubravkou s výhledem na České středohoří.

Tuto nemovitost doporučuji všem, kteří hledají klidnou rezidenční lokalitu s výbornou dostupností do centra Teplic a přímé napojení na D8 – Praha – Dráždany – Ústí n/L.Mám zájem o prohlídku této nemovitosti.